nakupny kosik

Nákupný košík

0 produktov - € 0
Doprava ZDARMA od € 99
facebook twitter skype

O nás

Vážení zákazníci,

golfový obchod www.golf4u.sk prevádzkujeme od roku 2010. Počet našich spokojných zákazníkov neustále stúpa a hlavne ich zásluhou sme mohli v roku 2012 otvoriť aj golfový obchod v Piešťanoch na Nálepkovej ul. 26. Našim cieľom nie je len predaj golfového príslušenstva, ale aj poradenstvo pre začiatočníkov, ale aj pre tých, ktorí už skúsenosti s golfovou hrou majú.

Od roku 2013 prevádzkujeme golfový obchod na golfovom ihrisku v Piešťanoch.

Náš sortiment tvoria produkty od popredných svetových golfových značiek ako Callaway, Odyssey,TaylorMade, Titleist, ClicGear, Cleveland, Srixon, Wilson až po menej známe, ale kvalitné a overené značky ako sú SPALDING, Masters a pod. Ponuku sme postupne rozšírili aj na golfové oblečenie značiek Callaway, Adidas, Wilson, Tommy Hilfiger, FootJoy, Kilpi, či Envy. 

Od sezóny 2014 máme priamo v našej predajni na golfovom ihrisku golfový simulátor GolfBlaster 3D, kde si naši zákazníci palice pred kúpou môžu otestovať.

 

Máme pre Vás aj pár dôvodov, prečo nakupovať práve u nás :) Všetko sa dozviete na tejto stránke

 
Spokojnosť našich zákazníkov je prvoradá, preto radi uvítame každý podnet, alebo námietku na adrese info@golf4u.sk, resp. 0905 641 409.
 
S pozdravom
Jozef Šimo